נסיעה לחופשה בחגי ישראל

חגי ישראל הם האופציה הטובה והאיכותית ביותר, שמאפשרת לנו להבין את הצורך שבחופשה מעבר לטיפול יומי בכל ענייני היום. אם הייתם אומרים שאתם יוצאים לחופשה שלא בתקופת החגים היינו אומרים עליכם שאתם הזויים או נדירים. חגי ישראל הוא זמן מצוין לצאת בו לחופשה. רוב מקומות העבודה נמצאים במעין תרדמת בחגים ואין צורך בימי חופש מיוחדים. בחגי ישראל המטרה היא ארגון חופשה בזמן שהוא נוח בעבור כולם. כל אחד היה רוצה לבלות צימר ברמות אנו צריכים ימי חופשה רבים אשר מוענקים לנו ללא כל תשלום נוסף בחגי ישראל.

להרגיש חלק מהעם
יציאה לחופשה בישראל נותנת את התחושה כי כל העם מחכה לחגים על מנת לממש חופשות. הדבר כלל אינו תלוש מהמציאות, וכי שנם ימים קצובים בהם ניתן לקחת חופשות בתשלום ממקום העבודה. כאשר אנו מקבלים חופשה במתנה מהמדינה אין סיבה הגיונית שמישהו ירצה לפספס את זה. החיסרון הגדול הוא בכך שישנו עומס רב על אתרי הנופש ועל הכבישים, דבר המחייב תכנון מדויק של כל פרט.

מגוון מקומות לאירוח
חופשה המתרחשת בחגי ישראל מאפשרת את המפגש הישיר עם המקומות היפים בישראל. בעת היציאה לחופשה בחגים אתם תוכלו להחזיר לעצמכם את כל מה שאתם שוכחים שקיים אצלכם ובעיקר את היכולת ליהנות. לחופשה תפקיד חשוב ביותר והיא להחדיר לתודעה כי היציאה מהשגרה זה חלק בלתי נפרד מהשגרה. ניתן להתארח בחופשה במגוון מקומות לאירוח שמצויים בארצנו הקטנה והאיכותית. צימרים הם אופציה מעולה לכל אותם אנשים שמעוניינים במפגש מול יופיו האדיר של הטבע. שילוב של צימר עם טיולים בצפון הארץ או בדרומה מעניק את התוצאה המושלמת של נופש בשילוב היכרות עם חלקיה היפים של ארץ ישראל. בנוסף לצימרים המציעים בתוכם באמת את כל מה שעושה לכם את החופשה, ניתן לצאת לנופש בבתי מלון. חופשה בבית מלון נותנת עבור ציבור הנופשים את התחושה המיוחדת ולכמה ימים אתם יכולים להרגיש מלכים וליהנות מכל השירותים שיש למלון להציע. גם בחופשה שמתרחשת בבתי מלון ניתנת האפשרות להכיר את הארץ תוך יציאה לטיולים באמתחתה.